SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet passat 1.9
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
102770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 1.9 .me klim me mbyllje qendrore Abs . 20oo regjistrimm 1 vit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Afrim
044574485
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »