SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Kangoo
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '15
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
102771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Kangoo 1.9 dizell ngjendje trregullt regjistrim deri n'Shkurt 2016 me 2 ulse. timon hidraulik,xhamat elektronik. centrall .Per shum informata tel.044180335

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naile
044180335
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »