SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7 DTI 2002
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Rregullues Klime
ID e produktit :
102795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje super te mire
Eshte vozitur vetem nga nje shofer-pronari
Tash i eshte nderruar kaishi i motorit (rebrasti)
Motori eshtre diesel.
Shpenzime te volitshme.
Nderuesi eshte manual
Tel dhe viberi 044446128
Informata rreth publikuesit
Edon
Kosovo
Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »