SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Stilo 1.6 16V
Çmimi :
€2,990.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '15
Lloji :
Fiat Stilo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
102800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Stilo 1.6 16V
Ne gjendje te mire Regjistrim ka deri me 23.03.2016
Hidraulik, ABS ESP ASR Klimatronik Xhamat me Rrym, Xhamat me Nxemje etj.
Shum i Ruajtur ashtu si Jashte edhe Mbrenda
Na kontaktoni ne 045-348-627 dhe ne Viber +38649875141
Ju Mirpresim prej ores 10:00 deri ne 22:00
Me Respekt
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »