SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Transit Pritsche 2.5 dizell
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '15
Lloji :
Ford Transit
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
149,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1999
ID e produktit :
102804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Transit Pritsche 2.5 dizell

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbenit
Podujeva
044 163 306
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »