SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf IV caravan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '17
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Gjurmues
ID e produktit :
102806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf IV ne gjendeje shum te mir modeli sport edition me 6 shpejtesi me table ne rks vjen me 2 par goma te veres CONTINENTAL 2015 dhe te dimrit DUNLOP 4D 2014 ika te kryera te gjitha serviset per cdo info 049669260 buki
Informata rreth publikuesit
Burim
Budva
049669260
Budva [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »