SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet peugoet
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '15
Lloji :
Peugeot 607
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
267,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
102827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet peugoet 607 2.2 me targa te frances.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adonis
Basel, Switzerland
+33665224390
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »