SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHitet Golf 6 1.6 tdi
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
139,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2009
ID e produktit :
102844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes GOLF 6 1.6 TDI (DSG) viti prodhimit 2009 model 2010 : sensora para dhe mrapa , tempomat , drita auto , shpejtssi timon , liber servisi , km garantuara etjPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
044954693
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »