SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '15
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1994
ID e produktit :
102856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamionetën ne gjendje shum te mire kamioneta eshte e qlajmruar.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Atdhe
Pristina
045560501
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »