SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane 2006
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
158,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
102867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Mègane i vitit 2006 serija e mramt e keti Modelit osh ne gjendje shum te mir teknike kejt serviset ne Renault ju kan kry e kam ble ne Zürich me km 68ooo tash i ka 158ooo para ni viti e kom pru prej Ch me km te sigurta me liber zervisi i ka sjam tregtar shit blerje qe bojVetura ka senzor shiu' allogenka ' pasqyret me rrym +(mbyllen) 'tempomat ' qelsin e ndezjes me Kart e ka i kam 2 qelsat i ka 4 goma te Veres me fellne + 4 goma te dimrit me Fellne Michelin per me shum kontaktoni ne tel +37745475509 viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
049581709
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »