SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 190 D ndrrim me pikap
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1985
ID e produktit :
102895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes 190 d ne gjendje te rregullt regjistrim deri me 13 shkurt 2016 mundesi ndrrimi me pikap

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Suharekë
049846234
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »