SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 220 dizel -99
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
259,000
Motori (kubik) :
200.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio
ID e produktit :
102904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedes benz viti 1999 motorri 220 cdi elegance full uption ne gjendje shum te mir pune me sherbime te bera xhamat e pasqyrat elektrike disqe 16 goma te reja me dokumenta te rregullta mundesi nderrimi me Golf 5 Bmw seria 5 Audi a6 per me shum info cel;0692917424 faleminderit
Informata rreth publikuesit
Elsad
Shkodër, Albania
Shkodër, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »