SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
217,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
102929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet pasat karavan 2006 automatik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prizren
049 206 006 044 37 37 09
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »