SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes 250
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes 250
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
3,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1986
ID e produktit :
102967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes 250 dizell ne gjendje shum te mir viti prodhimit 1986 ni vjet regjistrim me goma dimrit,veres fellne per ma shum informata kontaktoni nr 045 594 252

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitonn
Stimlje
045594252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »