SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dodge caliber 2.0 dizell
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '15
Lloji :
Dodge Caliber
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
102969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2.0 dizell me pjese te VW -se fabrikisht
Ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.
Mundesi nderrimi.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonard
Prishtinë
044506800
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »