SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Ibiza 1.9 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '15
Lloji :
Seat Ibiza
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
24,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
102975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiitet seat ibiza 2003 ne gjendje shum te mir 1.9 dizel 2003 160ps ne gjendje perekte nr 044-203-143
Informata rreth publikuesit
Bleendi
Gjakova
044-203-143 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »