SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Hyundai Tucson CRDI 2.0. -Ndrrim i mundshem-
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '15
Lloji :
Hyundai Tucson
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
114,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
102980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Hyndai Tucson ne gjendje shum perfekte : klim ,airbag,nxemje ,alarm , rigjistrim deri ne mujin e 4 2016 .etj etj Ne gjendje perfekte Nr kontaktues Viber +37745624085 .Pres njerz SeriozPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bajrami
Kastriot
045-624-085
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »