SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra 1.6 benzin 2002.
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2002
ID e produktit :
102987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes astren ne gjendje te shkelqyehme regj ka deri me 05.11.2016 per me hollsisht mundeni me pa live vetura gjindet ne krush te madhe komun e rahovecit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berat
Prizren
044140925
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »