SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes pikapin opel combo 2002 1.7 dizell rks
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
Lloji :
Opel Combo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
159,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
ID e produktit :
103005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pikapin opel combo 1.7 dti viti 2002 me rks por i skaduar para 1 muje me goma te reja ne gjendje te mire pikapi osht shum i rujtun edhe i majtun mire nuk ka korezion cmimi 1650€ komtakti 044588400 vërejte ndrrim nuk bëj arsyja pse e shes sepse nuk me hyn në punë

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ushqim
044588400
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »