SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent Reno Twingo 1.2 Benzin Rks Shum i Rujtun 95
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
Lloji :
Renault Twingo
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1995
Ekstra :
ABS, Radio, Xham Dielli
ID e produktit :
103006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Reno Twingo 1,2 Benzin Hargjimet Shumë Të Vogla Rks 7 Muaj Viti i prodhimit 1995 Posedon 4 Goma Te Reja Te Dimrit Baterin e Re Me 2 Vite Garancion (Dje e Blerë ) Kasetofon Te Mirë Me Cd +Usb Vetura është e Pershtatshme Edhe Per Fillestar/e


Qmimi Shumë i Volitshëm

045 521 158
+377 45 521 158 VIBER ONLINE KUR TE DONI !!!
Informata rreth publikuesit
RENO
Prishtinë
045521158
MATI 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »