SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bmw 745 Li 2003 full ekstra BiznesClas
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
Lloji :
BMW 745
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
4400.00
Viti :
2003
ID e produktit :
103009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bmw 745 Lange verzion 4400cc 333ps V8 full ekstraPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim Artiol Gentaa
Prishtinë
045556045
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »