SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf4 GTI tdi (tdi) te kuqe
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
103016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golfi 4 esht me gjithe serviste te kryëra prej 2003 deri 2015 me liber . I ardhur nga zvicrra qe 1 vjet ne ks regjistrim ka deri ne prillit GTi. -tdi 3 te kuqe esht sport

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rexha
Campinas, Brazil
045 46 77 74
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »