SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
Lloji :
Skoda Octavia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
103020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Skoda Octavia 2009. 1.9 dizel. Sigurim deri ne muaijin 06.2016. Ne gjendje te rregullt. Per ma shum kontakt: 049738758 ose Viber dhe Whatsap +386491735888630.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naim
Brunsbüttel
049738758
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »