SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bora
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
103025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bora 1.9 dizel. DI te kuqe. 4x4. Viti 2003. Model pacifik ne gjendje te rregullt. Pa sigurim e doganuar. Per ma shum kontakt 049738758 ose Viber dhe Whatsap +491735888630.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naim
Brunsbüttel
049738758
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »