SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet bmw e46
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
Lloji :
BMW 318
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
233,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2003
ID e produktit :
103120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bmw e46 ne gjendje shum te mir dhe e rujtme shum mir si brenda ashtu edhe jasht. bmw ka edhe 11 muaj regjistrim. i ka 2 par fellne.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
jazi
Prishtinë
044425789
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »