SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MOTOR CROSS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
103123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET MOTOR CROSS 49 CC ME 5 SHPEJTSI
Informata rreth publikuesit
Enis
Ferizaj
044 521 570
BIBAJ FERIZAJ [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »