SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 tdi 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
103124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
viti -2003 , 1.9 tdi(di) 96 kw-131ps, posedon 6 qelsa (2 qelsa normal orginal me telekomand , 2 qelsa per bllokad nen vollan fabrikisht ,1 qels si rezer nese humbin 2 qelsat kryesor me to mund te vozitet deri 70 kmh), vetura eshte ardh nga jasht ktu e kem doganu dhe regjistru , vetura nuk eshte peng ne asnje bank mundeni me vertetu ku te doni eshte ne emer tim personal . Vetura ka tavanin e zi ekstra nga golfat tjer ,ne pergjithsi vetura eshte krejt full ekstra dhe ngjedje te rregullt mundeni me vertetu . Vetura vozitet shum pak vetem ne vikend dhe eshte gjithmon e garazhuar. Gomat e dimrit thuajse te reja SAVA . Vetura ka te ndrruar me daten 23.05.16 --{ rrypin e motorrit me 90 mij garancion , rrypin e alltenatorit (continetal ), servisin (ule filtera thgjitha qka shkojn me servis) ,ka te nderruar antifrizin, dhe gumicat e diznev, dhe nje llager te shpanerit }, si dhe vitin e kaluar ka te nderruar baterin dhe gurtnet dhe gumat e dimrit. Ju lutem vetem bleres serioz.

Regjistrimi i ka skadu me daten 02.06.16Ju lutem vetem bleres serioz.

VEREJTJE : VETURA NUK ESHTE URGJENTISHT


Qmimi :5800

045 633 168
Informata rreth publikuesit
fitim
Prishtinë
045 633 168
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »