SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET FURGONI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
Lloji :
Opel Movano
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
148,850
Motori (kubik) :
2900.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
103134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET FURGONI OPEL MOVANO, VITI PRODHIMIT 1999 MOTORRI DIZEL 2900 CM3 NE GJENDJE TE SHKELQYER 1 VIT REGJISTRIM.

Nr.Telefonit: 044137105
Pronar Naser Baliu
Informata rreth publikuesit
naser
Ferizaj
044137105
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »