SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat stilo 1.9
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Lloji :
Fiat Stilo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
103153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat stilo 1.9
Clima automatic
Central etj
I pa doganuarPostuar nëpërmjet celularit.

Tel044157387 viber
Informata rreth publikuesit
Privat
Prizren
049123914
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »