SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Chevrolet kalos 1.4B
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '15
Lloji :
Chevrolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
142,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
103178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Chevrolet-Daewoo kalos 1.4 Benzine,viti i prodhimit ne fund te 2002,posedon klim,xhama elektronik,goma te reja SAVA m+s,interier i rruajtur dhe i paster,mundsi ndrimi me dizel,çmim i diskutueshem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Betim
Rahovec
044 /954 104
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »