SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOURAN 1.9 TDI
Çmimi :
€8,200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
103189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TAURAN 1.9 TDI DPF BLUE MOTION
DORA E DYTE
PES 105
SHPENZIMET NE QYTET 5.5
JASHQ QYTETI 4.3
VITI I PRODHIMIT 03.05.2010
ABS,AER BAG,KLIM,ESP
Informata rreth publikuesit
Besart
Prishtinë
044597399
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »