SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Touareg
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Touareg
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
103196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motorri-2.5,
Viti-2004-2005,i pa doganuar
Sensor te parkimit,
Xhamat-color,elektronike,
Dritat-Neon.
Korrikat-lekure,elektronike,me nxemje
Eshte shume ne gjendje te rregullt.
Gomat shume te mira dhe fellnet gjithashtu.
Informata rreth publikuesit
Autopjeseturbo
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »