SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '15
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
103209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golfin 2003 diesel , klimatronic , per me shume info kontakto , 049 852 946

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dritoni
Prishtinë
049852946
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »