SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna II Grandtour INITIALE 2.2 dci
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '13
Lloji :
Renault YZ125LC - 2014
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
10321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E shes ose e ndrroj veturen Renault Laguna Grandtour INITIALE 2.2 dci, 150KF , 6 shp. manuale, v.p. 2005, regjistrim deri me 10/2013.
Vetura posedon:
-Ulese nga Lekura
-Navigacion me DVD
-Radio CD me CD ndrrues
-Hand free mobile phone
-Timon Multifunkcional
-Tempomat
-Xenon
-Larese per fara
-Pasqyret e jashme elektronike me nxemje dhe palosje
-LED dritat e rikvercit
-Freni i dores elektronik
-ESP
-6 x Airbaga
-Dritare e pasme te nxira fabrikisht me Perde shtese
-Uleset me nxemje dhe Elektornike me Memory Function
-Fellne Alumini 17 inç
-Goma Dimri Run & Flat
-Dritarja e Gepekut hapet ne veqanti por diqka eshte defekt
-Ngjyra e Hirit e mbyllur metalike
-Regjistrmi skadon me 25.10.2013)

Kesi lloj veture ka shume pak ne treg e sidomos ne kosove, ndoshta 3 cop, arsyeja, si veture e re ka kushtu shume shtrenjte.
Informata rreth publikuesit
Baki Automobile
Prishtinë
038 580 494
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »