SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vento 1.9 turbo diesel
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Vento
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,578
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
ID e produktit :
103250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vento 1.9 turbo Km 220578Viti 1993Airbag Regjistrum deri may 2016Gjendje extra tmire

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
049878863
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »