SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renault megane
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '15
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2004
ID e produktit :
103253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen 1.5 dci viti 2004 dizell ,shpenzime minimale 4 litra fellnedvdklimgjamat elektrik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ardian
Prishtinë
045294229
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »