SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel vectra 05.05 2016 rks
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '15
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
226,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
103259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel vectra 1.6 benzin eshte.ne gjendje te mir ka gomat e dimrit edhe te veres me fellne regjistrim ka deri.ne 05.05 2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hajrim
Kosovo
+38649395257
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »