SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Passat b5.5
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,540
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike
ID e produktit :
103266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes passat b5.5, shume i ruajtur ne gjendje shume te mire si motorike ashtu edhe estetike.
Goma te dimrit me garancion 2 vjeqar, me liber servisi.
Servisi i fundit i bere ne fund te shtatorit.
Posedon tempomat, panoram poashtu edhe hapet. karriget levisese me rryme.
Informata rreth publikuesit
gent
Gjakovë
045628938
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »