SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shiteet vetura audi 80
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '16
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1991
ID e produktit :
103268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen audi ka rregjistrim 11 muj
Informata rreth publikuesit
kajtaz
049842428 049182867
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »