SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw318d
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '15
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2007
ID e produktit :
103274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 318 diesel pa dogan 4 goma rezerv gjitha serviset e kryme per infon me shume : +41787293269 ben edhe. ViberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rimi
Gjilan
41787293269
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »