SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes GLK 200
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
28,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2913
ID e produktit :
103313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes GLK200 viti 2013 automatik KM 28000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erxhymen
Prishtinë
049 141050
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »