SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes c200 2005
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes C 200
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
103332
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedesi c200 isapo ardhur nga gjermonija i pa doganuar modeli avangarde goma dimrit treja fellnee etj karrika gjys lkur etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
New York, New York
O45576989
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »