SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes vito 1999
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1999
ID e produktit :
103353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes vito 2.2 cdi ka klim abs centrall air bag pasqyret me nxemje kombi osht shum i rujtum si jasht ashtu edhe mrena regjistrim deri me 30,09,2016 Tel 044933189
Informata rreth publikuesit
Ensar
Shipol
044933189
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »