SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
XHYP FORD 4X4 2.5 DIZEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '16
Lloji :
Ford Ranger
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2006
ID e produktit :
103367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Ford Ragner 2.5 tdi .Vetura asht shum e rujtne Vetura asht 4x4 . Bejm ndrrim me vetura qe na konvenon... Pres blers serioz
Informata rreth publikuesit
Fehmi
Suharekë
044757457
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »