SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307 2005 1.6 HDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:32
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
ID e produktit :
103382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 

* Peugeot 307 2005 1.6 HDI
* Viti i prodhimit 2005
* Seria e fundit
* Pes dyer
* Timon hidraulik
* KLIMA
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Dritare Elektrike
* Ngjyra Metalike
* Radio CD


Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
-045 251 965
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »