SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Renault Laguna 2008
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
Lloji :
Renault Laguna
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
103410
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Laguna 2.0 dizel viti2008 sapo i ardhur nga zvicraPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elvir
044349965
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »