SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo comfortline 1.4 2002
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
145,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
103416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Polo comfortline 1.4 benzin 2002 Klimatronik xhama elektrik abs esp airbag i ardhur nga zvicra i regjistruar per her te pare ne ks deri ne maj 2016 ne gjendje teper te mire teknike me servis vaj filtera gumica

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Pejë
044221447
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »