SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES VANEO
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes Vaneo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
155
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2002
ID e produktit :
103417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercesedes vaneo 1.6 benzin shum ne gjendje te mir teknike dhe optike klim rexhistrim deri 23.07.2016 viti prodhimit 2002 fellne alumini bord kompjuter pasqyre me rrym gjama.me rrym radio cd per me shum info na kontaktoni viber +377 45 649 104 ju mir presim ndrrim i mundshem me pikap caddy

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
FIDAN
Prishtinë
045 64o 679
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »