SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes ford fiesta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
103419
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen ford fiesta 1.8, dizel viti i prodhimit 2000, 11 muaj regjistrim. numri i tel.044291741
Informata rreth publikuesit
Jehona
Pristina
rruga Malush Kosova [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »