SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENAULT VELSATIS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Lloji :
Renault Vel Satis
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
ID e produktit :
103421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RENAULT VELASTIS NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE VETURA POSEDON VITI PRODHIMIT 2003 DIZELL 2.2 DCI KLIMA TRONIK 4 ZONALE BORD KOMJUTER GPS ESP NAVIGACION SENZORA PARKIMI SENZORA SHIUT XENON FELLNE ALUMINI GOMA TREJA XHAMA ME RRYM PASQYRE ME RRYM ULSE ME NXEMJE RADIO ME 6 CD KOMANDA NE TIMOM 6 SHPEJTSI .MBYLLJE QENDRORE ME MODUL PER ME SHUM INFO NA KONTAKTONI JU MIR PRESIM VIBER +377 45 649 104 NDRRIM I MUNDSHEM ME PIKAP CADDYPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
FIDAN
Prishtinë
045 64o 679
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »